Goecker Nyhedsbrev Goecker Webshop
Agenturer   Bliv kunde hos Goecker  
 

goecker information:

links:

Reparationer hos Goecker

Hent vores returformular her

Send os Ris og Ros på dette link

Læs mere om Goecker

Facebook Goecker på Twitter Goecker på Instagram
   

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.


Goecker støtter Kræftens Bekæmpelse

 


Goecker er Canon Professional Partner

Goecker er Nikon Pro dealer

Se slideshow fra vores afdeling i Århus

Se billeder fra vores afdeling i Århus.

 

 

 

 

kontaktinformation

Goecker A/S
Hejrevej 37
2400 København NV

Klik her for kort

Jyllandsafdeling:
Sindalsvej 37
824o Risskov

Klik her for kort

Telefon og e-mail:
Telefon: 35 82 11 00
Telefax: 35 82 52 00
E-mail: kundeservice@goecker.dk

Åbningstider kØBENHAVN:
Mandag til Fredag fra 8.30 til 17.30

Åbningstider ÅRHUS:
Mandag til Fredag fra 8.30 til 16.00

Vores webshop er åben fra 04.00 morgen til 02.00 nat.

SE nr. 73238315

kontaktpersoner hos goecker a/s

Klik på billederne og læs mere om vores personale. Du finder oplysninger om direkte telefonnumre, e-mail adresser og eventuelle produkt-specialer.

København:
Søren Jakobsen
SØREN
JAKOBSEN
Salgskonsulent
Ekspedition
.
RONNI
JAQUÉ
Salgskonsulent
Udlejning - Bowens
. ameraer,.
RENÉ SKAANING NØRAGER
Salgskonsulent
Ekspedition
. ameraer,.
Kenneth Lauritzen
KENNETH
LAURITZEN
Salgskonsulent
D-SLR Pro - Leica
Reflektorsystemer
Lars Thestrup
LARS
THESTRUP
Salgskonsulent
D-SLR Pro
Profoto
 
Carsten Iversen
CARSTEN
IVERSEN
Key Account mng. Bagstykker

Claus Østergaard
CLAUS
ØSTERGAARD
Salgskonsulent Video - Stativer

SIGGI
ROSEN
Salgskonsulent Video - Stativer

Bjarne Blom
BJARNE
BLOM
Salgskonsulent
Support


Per Buchmann
PER
BUCHMANN
Kursus & support



 
Charlotte Størk Henriksen
CHARLOTTE STØRK
HENRIKSEN
Marketing & web


Morten T Hansen
MORTEN T.
HANSEN
Marketingchef


Christian Carl Christiansen
CHRISTIAN CARL
CHRISTIANSEN
Direktør M.SC/MBA


Jylland:
Jakob Worre
JAKOB
WORRE
Salgskonsulent
Århus afdeling


Bo Christensen
BO
CHRISTENSEN
Key Account mng.
Jylland

Morten Haahr Vorsaa
MORTEN
HAAHR VORSAA
Salgskonsulent.
Århus afdeling

Administration m.m.:
Webshop:



Webordre:

Charlotte Henriksen
Direkte telefon: 35 86 51 28
email: charlotte@goecker.dk

Kim Thomsen
Direkte telefon: 35 86 51 17
email: kim@goecker.dk

Værksted: Frank Pedersen
Direkte telefon: 35 86 51 19

Telefontider for henvendelse til værkstedet: kl. 10-13 på hverdage.
email: frank@goecker.dk

Bogholderi:

Heidi Ravnshøj Nielsen
Direkte telefon: 35 86 51 15
email: heidi@goecker.dk

Dorte Viemose Andersen
Direkte telefon: 35 86 51 13
email: dorte@goecker.dk

Indkøb og logistik:

Bo Spedtsberg-Andersen
Direkte telefon: 35 86 51 27
email:bo@goecker.dk

Ulrik Spedtsberg
Direkte telefon: 35 86 51 24
email: ulrik@goecker.dk

Lager og forsendelse: Anders Hinz-Berg
Direkte telefon: 35 86 51 35
email: anders@goecker.dk

Michael Germer
Direkte telefon: 35 86 51 33
email: michael@goecker.dk

Jan Petersen
Direkte telefon: 35 86 51 03
email: jan@goecker.dk

Ledelse: Anne Spedtsberg
Direkte telefon: 35 86 51 12
email: anne@goecker.dk

Christian Spedtsberg Bredekjær
Direkte telefon: 35 86 51 21
email:christian.b@goecker.dk

Bo Spedtsberg-Andersen
Direkte telefon: 35 86 51 27
email:bo@goecker.dk

Christian Christiansen
Direkte telefon: 35 86 51 36
email: christian@goecker.dk

 
Goecker A/S · Hejrevej 37 · 2400 · København NV · Tlf. 35 82 11 00 · Fax 35 82 52 00
Alle priser er ex. moms. Der tages forbehold for trykfejl, udsolgte varer mv.