Administrationen

Webordre: Direkte telefon: 35 82 11 00
  Email: info@goecker.dk
   
Bogholderi: Heidi Ravnshøj Nielsen
  Direkte telefon: 35 86 51 15
  Email: heidi@goecker.dk
   
  Dorte Viemose Andersen
  Direkte telefon: 35 86 51 13
  Email: dorte@goecker.dk
   
Leverandørfakturaer sendes til: leverandor@goecker.dk
   
Indkøb og logistik: Bo Spedtsberg-Andersen
  Direkte telefon: 35 86 51 27
  Email: bo@goecker.dk
   
  Morten Spedtsberg-Andersen
  Direkte telefon: 35 86 51 18
  Email: msa@goecker.dk
   
  Henrik Sørrig
  Direkte telefon: 35 86 51 09
  Email: hsa@goecker.dk
   
Lager og forsendelse: Mette Pedersen
  Direkte telefon: 35 86 51 35 
  Email: mette.pedersen@goecker.dk
   
  Bjarne Pedersen
  Direkte telefon: 35 86 51 03 
  Email: bjarne.pedersen@goecker.dk
   
Ledelse: Anne Spedtsberg
  Direkte telefon: 35 86 51 22
  Email: anne@goecker.dk
   
  Christian Spedtsberg Bredekjær
  Direkte telefon: 35 86 51 21
  Email: christian.b@goecker.dk 
   
  Bo Spedtsberg-Andersen
  Direkte telefon: 35 86 51 27
  Email: bo@goecker.dk
   
  Morten Spedtsberg-Andersen
  Direkte telefon: 35 86 51 18
  Email: msa@goecker.dk
   
  Christian Christiansen
  Direkte telefon: 35 86 51 36
  Email: christian@goecker.dk

 

 

Cookie politik på goecker.dk

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse og vurdere brugen af de enkelte elementer af goecker.dk. Ved at klikke videre på goecker.dk accepterer du vores brug af cookies. Læs mere om vores cookie-politik

OK