København

Ronni Jaqué

Ronni Jaqué
Salgskonsulent & udlejning

ronni@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 07

Henrik Duus Preuss

Henrik Duus Preuss
Salgskonsulent

henrik@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 08

Søren Jakobsen

Søren Jakobsen
Salgskonsulent

jakobsen@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 20

Kenneth Lauritzen

Kenneth Lauritzen
Salgskonsulent

kenneth@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 26

Lars Thestrup

Lars Thestrup
Salgskonsulent

lars@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 06

Bjarne Blom

Bjarne Blom
Salgskonsulent
Support

bjarne@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 34
Mobil: 51 64 59 69

Carsten Iversen

Carsten Iversen
Produktspecialist
Medium format & special applications

carsten@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 05
Mobil: 26 15 41 11

Morten T. Hansen

Morten T. Hansen
Marketing & webshop

morten@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 25

Mette Duus Preuss

Mette Duus Preuss
Marketing & webshop

mette@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 23

Anders Hinz-Berg

Anders Hinz-Berg
Marketing & webshop

anders@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 28

Aarhus

Jakob Worre

Jakob Worre
Salgskonsulent

jakob@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 42
Mobil: 51 64 56 06

Bo Christensen

Bo Christensen
Key account manager

bc@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 44
Mobil: 26 16 00 16

Morten Haahr Vorsaa

Morten Haahr Vorsaa
Salgskonsulent

mv@goecker.dk
Direkte: 35 86 51 41
Mobil: 21 18 77 08

Cookie politik på goecker.dk

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse og vurdere brugen af de enkelte elementer af goecker.dk. Ved at klikke videre på goecker.dk accepterer du vores brug af cookies. Læs mere om vores cookie-politik

OK